Google Workspace od BOIT

Google Workspace – innowacyjne środowisko firmowe zmieniające myślenie o codziennej pracy.

To rozwiązanie dla firm nie bojących się wyjść z ram Office, stale poszukujących zwiększenia produktywności, elastyczności i kreatywności.

Google Workspace to pełny pakiet aplikacji od Google z profesjonalnym firmowym adresem email. Wygodny Gmail zaadoptowany pod wymagania biznesowe, niezawodny Cloud z backupem danych, pakiety biurowe z szablonami dla zespołów, komunikatorem realizującym spotkania online i zintegrowanym kalendarzem dla pracownika, zespołu czy całej firmy.

podziel się z innymi

G-Suite, BOIT support

Współpraca online

Efektywna praca online wspólne z całym zespołem z pełnym pakietem biurowym – Google Docs (edycja dokumentów), Google Sheets (arkuszy kalkulacyjnych) i prezentacji na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych z dostępem do internetu lub bez.

Pracuj nad jednym dokumentem wspólnie z członkami zespołu lub osobami spoza firmy. Obserwuj w czasie rzeczywistym zmiany wprowadzane przez innych, komunikuj się przez wbudowany czat i zadawaj pytania w komentarzach

Zabezpiecz dane

Chroń firmowe dane oraz urządzenia dzięki takim zabezpieczeniom jak weryfikacja dwuetapowa i jednorazowe logowanie oraz korzystaj z możliwości zarządzania urządzeniami mobilnymi, by zapewnić bezpieczeństwo danych w razie utraty urządzenia lub odejścia pracownika.

Archiwizuj e-maile i rejestrowane czaty oraz określaj, jak długo mają być przechowywane.

Wsparcie naszej firmy zapewni ciągłość biznesową i dostosowanie bezpieczeństwa do polityki firmy

Dostęp z dowolnego miejsca

Mobilność na nowym, wyższym poziomie. Wszystko, co zrobisz w pakiecie Google Workspace, jest automatycznie zapisywane w chmurze dlatego każda ze zmian jest dostępna do podglądu i przywrócenia z poziomu aplikacji, podsumowując historia pliku nigdy się nie kończy.

Masz dostęp do poczty, kalendarza, dokumentów, witryn i możesz bezpiecznie pracować – niezależnie od tego, gdzie jesteś i z jakiego urządzenia korzystasz.

Każdy pracownik lub osoba, z którą współpracujesz, może wydajnie pracować w dowolnym miejscu, korzystając z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu.

Skuteczna praca zespołowa

Google Workspace pomaga pracować szybciej i sprawniej dlatego efektywna współpraca w zespołach ułatwia zadania wszystkim – pracownikom, partnerom, dostawcom i każdej innej osobie – niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

Google Workspace pozwala udostępniać i edytować w czasie rzeczywistym wiele typów plików – dokumenty, arkusze kalkulacyjne, prezentacje itd. Przechowywanie dokumentów w chmurze oznacza, że każdy ma automatycznie najnowszą wersję dowolnego pliku.

Google Chat

Gmail
Więcej niż poczta

Gmail działa na każdym komputerze i urządzeniu przenośnym z transmisją danych. A dzięki obsłudze trybu offline możesz pracować nawet wtedy, gdy nie masz połączenia. Zawsze masz dostęp do poczty: w biurze, na spotkaniu, a nawet w samolocie.

Google Calendar

Kalendarz
Stały kontakt z zespołem

Uporządkuj swój dzień dzięki Kalendarzowi i ustaw przypomnienia o wydarzeniach na telefonie lub w skrzynce odbiorczej. Dołączaj pliki i dokumenty do wydarzeń, aby mieć gotowe materiały na spotkania.

drive-128

Dysk
Łatwa współpraca

Udostępniaj pojedyncze pliki lub całe foldery poszczególnym osobom, całemu zespołowi, a nawet klientom, dostawcom i partnerom. Dodawaj komentarze do plików i odpowiadaj na komentarze innych, aby zbierać opinie i pomysły.

Dokumenty
Arkusze, prezentacje

Twórz rozbudowane dokumenty z obrazami, tabelami, równaniami, rysunkami, linkami i innymi elementami. Zbieraj dane i zarządzaj opiniami od społeczności. Twórz piękne slajdy w edytorze prezentacji, wyrażając myśli przy użyciu filmów, animacji i dynamicznych przejść.

Google Chat
Czaty, rozmowy i wideo

W Google Chat możesz rozpocząć spotkanie wideo w jakości HD lub dołączyć do niego z dowolnego miejsca. . Bez względu na to, czy są w tym samym mieście, czy na drugim końcu świata, twórz przestrzenie dla rozmów grupowych, przydzielaj zadania, lub przekazuj do skrzynki odbiorczej w Gmail – wszystko w jednym spójnym środowisku.

Witryny
łatwe przygotowanie

Twórz witryny projektów bez napisania choćby jednej linii kodu. To tak proste, jak przygotowanie dokumentu. Aby zaoszczędzić jeszcze więcej czasu, możesz wybrać spośród setek gotowych szablonów.

Vault
Archiwizacja i e-Discovery

Google Apps Vault pozwala zmniejszyć ryzyko i koszty związane z prowadzonymi postępowaniami oraz audytami zgodności. Za dodatkowe 4 EUR miesięcznie za użytkownika możesz zapewnić swojej firmie funkcje, które pomogą przygotować się na takie sytuacje.

apps-128

Więcej
przydatnych narzędzi

Najlepiej podjąć decyzję na podstawie własnych doświadczeń. Zacznij korzystać z bezpłatnej wersji próbnej i zobacz, dlaczego tyle firm używa Google Apps. Z cennika dowiesz się, co wchodzi w skład wybranego przez Ciebie pakietu.

Skontaktuj się z nami!

Wpadnij na kawę, zapoznamy Cie z ofertą, jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą usługi Google Workspace.

Wyślij do nas maila za pomocą  formularza obok lub napisz na [email protected]. Możesz także zadzwonić   +48 511 218 026

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości