Antywirus dla firm

Bitdefender to nr 1 w Europie i Ameryce Północnej. Każdego roku zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia w największych niezależnych testach pod kątem ochrony, wydajności, użyteczności i bezpieczeństwa, co jest potwierdzone ochroną ponad 500 milionów punktów końcowych na całym świecie.

” Bitdefender to najlepsze połączenie bezpieczeństwa i szybkości” – magazyn CHIP

Bitdefender Business

Zbudowany od podstaw, z myślą o zróżnicowanych środowiskach, stosujący unikalne podejście do projektowania. GravityZone jednoczy sterowanie wirtualnymi, fizycznymi i mobilnymi punktami końcowymi.

Nowoczesne podejście

W odróżnieniu od tradycyjnych rozwiazań antywirusowych opartych na systemie Windows. Bitdefender Gravity Zone oparty jest na systemie Linux. Łączy w sobie wszystkie usługi bezpieczeństaw w jedną platformę do zarządzania ochroną całej infrastruktury informatycznej Twojej firmy, redukując tym samym koszty zakupu większej ilośći rozwiązań dla punktów końcowych.

Produkt roku

„Niezależne testowanie jest najdokładniejszym sposobem oceny skuteczności i niezawodności produktu i jesteśmy dumni z tego, że udało nam się uzyskać tak wysoki wynik jeszcze przez kolejny rok” – powiedział Viorel Canja, starszy wiceprezes ds. Cyberbezpieczeństwa w Bitdefender.

Jednym słowem – z nami możecie czuć się bezpiecznie !

podziel się z innymi

Co możesz zrobić w celu ochrony danych?

Mając świadomość zagrożeń, jakie czyhają na Ciebie, możesz pokonać je w porę, zabezpieczając się przed atakami cyberprzestępców. Pomoże Ci w tym z pewnością testowanie i zakup rozwiązania Bitdefender.

Otrzymujesz:

 • Ochronę dla systemów Windows, Mac OS, iOS i Android oraz zabezpieczenie plików,
 • Wykrywanie złośliwego oprogramowania,
 • Większą prywatność z Ochroną Kamery Internetowej.

Błyskawiczne wdrożenie

Bitdefender automatycznie odinstalowuje inne rozwiązania, a wstępnie skonfigurowane polityki pozwalają na wdrożenie rozwiązania antywirusowego Bitdefender w ciągu kilku minut.

Zabezpiecz firmę przed zagrożeniami

Skuteczna ochrona antywirusowa, niezależnie od systemu operacyjnego, dzięki innowacyjnemu silnikowi Bitdefender i wielowarstwowej ochronie przed Ransomware

Rozwiązanie szyte na miarę

Elastyczne licencjonowanie, dostosowane do Twoich potrzeb. Bitdefender jest gotów do działania już w kilka chwil po jego wdrożeniu.

Najszybszy czas reakcji

W 3 sekundy od wykrycia zagrożeniadoprowadza do implementacji szczepionki, dzięki rozbudowanej sieci ponad 500 milionów użytkowników na całym świecie.

Skontaktuj się z nami!

Wpadnij na kawę, zapoznamy Cie z ofertą, jesteśmy autoryzowanym parterem usług antywirusowych BITDEFENDER.

Wyślij do nas maila za pomocą  formularza obok lub napisz na [email protected] Możesz także zadzwonić   +48 511 218 026

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości