Monitoring wizyjny

Systemy monitoringu to podstawa bezpieczeństwa. Obecne rozwiązania monitoringu wizyjnego pozwalają na dużo lepsza jakość, prostotę zarządzania oraz łatwość podglądu z kamer na żywo bądź z archiwum nagrań. Zaawansowane systemy wykorzystują sztuczną inteligencje wbudowaną w urządzenia, potrafią m. in.  zliczać użytkowników, tworzyć mapy cieplne weryfikować i informować o przekroczonych ustalonych strefach. Możliwości systemów są bardzo szerokie.

Z racji na dużą ilość rozwiązań na rynku skupiamy się na rozwiązaniach od Hikvision oferując niskie ceny, w pełni wykorzystać możliwości systemu oraz udzielać wsparcia technicznego na mocnym poziomie (certyfikaty). Wszystkie zapytania odnośnie monitoringu konsultujemy z naszymi partnerami technologicznymi zapewniają najlepszy stopień dostosowania rozwiązania pod potrzeby klienta

Możliwości nowoczesnych rozwiązań monitoringu.

  • Podgląd kamer na żywo

  • Odtwarzanie nagrań (archiwizacja min 3 tyg)

  • Jakość obrazu HD

  • Komunikacja przez sieć bezprzewodową lub kablową.

  • Aplikacje na systemy Android, IOS

  • Alarmy wysyłane przez aplikacja lub via email

  • Steaming Video jako sposób promocji

  • Łączenie starych rozwiązań analogowych z nowymi systemami IP

  • Rozwiązania AI

  • Łączenie z innymi systemami – Wideodomofony, kontrola dostępu

Zalety rozwiązań Hikvision

Realizacja Monitoringu wizyjnego od BOIT support:

Planowanie oraz wycena rozwiązania.

Etap 1

Dzięki współpracy z największym partnerem dystrybucyjnym HikVision w Polsce firmie Dipol jesteśmy w stanie zaplanować i wdrożyć system monitoringu wizyjnego idealnie dopasowany do Państwa potrzeb, który umożliwia dalsza rozbudowę oraz jest najkorzystniejszy cenowo.

Wdrożenie rozwiązania

Etap 2

Wdrożenie rozwiązania jest całościowe – dotyczy zarówno okablowania, instalacji sprzętu oraz konfiguracji software po stronie klienckiej oraz użytkownika. Szczególną uwagę dokładamy jakości i porządku przeprowadzonych prac tak aby nie ingerowała w pracę naszych klientów i była intuicyjna w dalszym zarządzaniu.

Szkolenia powdrożeniowe

Etap 3

Po realizacji prowadzimy szkolenie z obsługi systemu, instalujemy aplikację na telefonach, laptopach, zakładamy niezbędne konta do zarządzania centralnego urządzeniami oraz przekazujemy wszelkie uprawnienia. Bez przynudzania – wszystkie niezbędne informację.

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy oficjalnym certyfikowanym instalatorem rozwiązań HikVision.

Wyślij do nas maila za pomocą  formularza lub napisz bezpośrednio na biuro@boit.pl. Możesz także bezpośrednio zadzwonić +48 511 218 026 lub napisać na Faceboku 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości